Jak cudownie Bóg działa poprzez ludzi,wydarzenia. Poznajemy ich niby przypadkiem, a potem okazuje się, że był to piękny plan Boży. Na mojej drodze Bóg postawił przecudowną duszyczkę Joasię, która zaprosiła mnie na weekend’owe rekolekcje w Szczyrku. To był czas, którego
potrzebowałam…czas,kiedy mogłam we wspaniałym gronie być bliżej Nieba.
Cudowna okazja, by podziękować za cud, jakim było wyjście z choroby psychicznej…ale czy ten wyjazd był tylko dla mnie? Teraz już wiem, że te rekolekcje były błogosławieństwem również dla mojej siostry, która właśnie tam po kilkunastu latach odbyła swoją spowiedź życia.
Zaraz po powrocie znalazłyśmy „swoją” wspólnotę, która pomaga nam wzrastać w Bogu. 
Chwała Wam za to, co robicie!
Niech Wam Bóg błogosławi ! Natalia

20.01.2020

Witam Was serdecznie, jestem Kasia i chciałabym Wam bardzo serdecznie podziękować za wczorajszy cudowny wieczór. Na codzień mieszkam w Italii, obecnie spędzam urlop w Polsce. Mieszkam między Gliwicami a Mikołowem. Wczoraj byłam u Was celowo, specjalnie dla ks. Łukasza, którego miałam okazję osobiście poznać. Już umówieni jesteśmy na jesień w Rzymie 😉 Jednak sam wieczór uwielbienia był dla mnie okazją do spotkania Boga żywego, poczułam Moc Jego łaski, dotknął mnie Swoją Miłością. Chwała za to Panu!
Chciałabym również pogratulować wspaniałego zespołu, sama mam okazję śpiewać w mojej włoskiej parafii w grupie przygotowującej wieczory uwielbienia Worship. Jednak Was jest więcej i głosy macie cudowne 😊 Za cudowny wieczór, pełen łaski serdeczne dla Was Bóg zapłać! Niech Wam wszystkim obficie blogoslawi. 🙏
Z serdecznym pozdrowieniami Kasia M.
20.09.2019 r.

Jesienne Spotkania z Wiarą ,to dla mnie spotkania z Jezusem, z żywym Bogiem. Bogiem, który uzdrawia, oczyszcza ,umacnia i daje wolność.
Gdy człowiek szuka czegoś więcej niż tego, co może „sam”zdobyć ,kupić , to wtedy Bóg posyła ludzi ,słowo, sytuacje, aby wskazać drogę.
Gdy człowiek powie Bogu tak, chcę Twojej obecności bo nie daję rady z tym ….,i z tym …., to wtedy On przychodzi i dotyka tego wszystkiego z czym sobie nie radzisz ,On uzdrawia  najgłębsze rany.
I posłał Pan ludzi, którzy zaprosili mnie na Spotkania z Wiarą. I przyszedł do mnie ,spojrzał w moje serce, kiedy przechodził w Najświętszym Sakramencie  między ławkami jesienią w 2015 roku. Dotknął, uzdrowił, uwolnił i wezwał do pójścia za Nim.
I odtąd idziemy razem , a On podtrzymuje i otacza ramieniem. Kiedy upadam,podnosi i wlewa Pokój, Miłość co przenika moje serce i Nadzieję ,która pozwala mi trwać w życiu.
Jesienne spotkania z wiarą to Boże dzieło, to Boży czas.
Bowiem Bóg daje tym,którzy dają to, co ich najbardziej kosztuje ,czas dla Niego. 
Dziękuję Bogu ,że posługuje się tak wspaniałymi ludźmi wspólnoty” Gloria Deo” . I za to wszystko co robią- Chwała Panu.
Sabina

27.09.2017 r.

Jeszcze raz pragniemy podziękować za wspaniały wieczór ,atmosferę i nastrój jaki udało Wam sie stworzyc podczas wczorajszego nabożeństwa oraz Mszy Św. na Wesołej .Mam tylko nadzieję ,iż nie słyszałem Was po raz ostatni .Dziś próbowałem szukać na You Tube pieśni ”Schowaj Mnie” i szczerze powiem choć odsłuchałem ponad 10 wersji żadna nie dorównuje WASZEJ ….Mam pytanie gdzie można odsłuchać Waszych utworów ,może macie jakieś nagrane już płyty ,miło by było powrócić do chwil przeżytych wczoraj i w lipcu i posłuchać tych jedynych wyjątkowych utworów. Pozdrawiamy serdecznie .Bóg zapłać .

Andrzej PKO ŚDM – Wesoła

07.11.2016r. 

Moi drodzy,miałam przyjemność uczestniczyć w niedzielnej Mszy Świętej o godz. 11. Przeżyłam ją bardzo głęboko. Radość i duma rozpierała moje serce , bo dzięki Wam świadectwo miłości Chrystusowej będzie przekazane w różne strony świata. Przepiękna aranżacja i wykonanie.Bóg wam zapłać ! Brakuje mi słów aby przekazać to co czułam wczoraj i jeszcze noszę w moim sercu.Barbara

25.07.2016r.

I znów jesteśmy po wspaniałych przeżyciach. Temat świetnie dobrany. Prelegent konkretny, nie górnolotny, normalny, przemawiający. Modlitwy unoszące, dające siłę i chęć dzielenia się miłością bożą. Niech w naszych sercach rozkwita ta miłość i niech ona płynie do serc innych , a szczególnie do tych, którzy mają wątpliwości albo Chrystusa nie znają.

Wielkie Bóg zapłać !!! Barbara i Tadeusz

29.09.2015r. 

Drodzy członkowie Wspólnoty GLORIA DEO, pragniemy gorąco podziękować za wkład i przygotowanie tegorocznych jesiennych wieczorów z wiarą. Jesteśmy po pierwszym, pięknym dla uszu i oczach wykładzie. Wykład ten napoił nas przekonaniem istnienia prawdziwej , żywej i nieogarnionej wyobrażeniami ludzkimi miłości Bożej . Wzmocnił naszą wiarę i wierzymy głęboko , że przyniesie owoce chwały Bożej w naszej rodzinie , w rodzinach naszych bliskich i w całej parafii.

Bóg zapłać Barbara i Tadeusz

15.09.2015r.

Szczęść Boże,
przebywam akurat w Goczałkowicach na leczeniu i byłam w pierwszy czwartek na prowadzonym przez Was uwielbieniu. Bóg zapłać za ten piękny wieczór modlitwy!W poniedziałek będę na pierwszym wykładzie u św. Jerzego a potem trzeba wracać do domu. Bardzo ciekawa inicjatywa i wspaniali prelegenci!
Gratuluję! Z Panem Bogiem
Bogna

10.09.2015r.